Aktuality

Fidlovačka opět v ulicích Prahy

Opět nás můžete slyšet v ulicích Prahy. Po celý rok jsme hráli doslova kdy a kde se dalo. Fotky z těchto akcí naleznete zde. pro informace o tom, kdy a kde budeme hrát sledujte náš facebook.

~2015~

Fidlovačka potřetí v Itálii

Do třetice jsme se vydali navštívit slunnou Itálii a opět jsme si to užili. Pár fotografií spolu s několika nahrávkami z naší cesty naleznete v naší fotogalerii.

Fidlovačka v novém složení

Většina původní Fidlovačky se rozutekla do světa a tak se naše sestava zásadně proměnila. Kapela se nám rozšířila, což nám umožnilo začít zpívat více trojhlasy. Pokud smutníte po původní sestavě, tak nemusíte. Původní členové s námi občas budou vystupovat a třeba se někteří i vrátí.

~ 2011 - 2014 ~

Americká svatba ve Veroně

Pozvání na svatbu ve Veroně jsme přijali a vyplatilo se to. Velice pěkný a příjemný zážitek v prostředí romantické usedlosti z 15.století. Jak moc úžasné to bylo můžete vidět v naší fotogalerii.

Znovu v Itálii

Opět jsme vyrazili v létě do Itálie. Navštívili jsme stará i nová místa, potkali plno starých i nových známých a koupili si šňůru na prádlo. Kromě nových zkušeností, jsme si přivezli i pozvání na americkou svatbu v italské Veroně. Nejlepší fotografie z cesty jsme umístili do naší fotogalerie a zbytek na facebook.

Fidlovačka v HN

V červenci o nás vyšel článek v příloze Hospodářských novin - Víkend. Článek si můžete přečíst zde a na fotografie, které s námi nafotil Jirka Koťátko se můžete podívat v naší fotogalerii.

Piknik s Fidlovačkou

Nenechali jsme se zastrašit deštěm a "Piknik s Fidlovačkou" proběhl podle očekávání a nanejvýš úspěšně. Kdo si z 50 přítomných počkal na závěrečné písně, které jsme zahráli po krátké přeháňce, rozhodně nelitoval. Doufáme, že se Vám přijemné odpoledne strávené v rytmu našich lidovek líbilo stejně jako nám a příště dorazíte v ještě hojnějším počtu. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak se celá akce vydařila.

Koncert na Verandě

V galerii si můžete prohlédnout fotky z našeho druhého středečního vystoupení. Doufáme, že se Vám oba středeční koncerty líbily. Podle prvních ohlasů se zdá, že ano, proto jsme se rozhodli uskutečnit v tomto půlroce ještě jedno veřejné vystoupení a to začátkem května. Již se těšíme, že se společně setkáme na "Pikniku s Fidlovačkou"!

Buskerama v Itálii

Během našeho buskerského turné po Itálii, které jsme uskutečnili toto léto, jsme se zúčastnili oslavy ferragosta v severoitalském Leccu. Poprosili nás, abychom jim zahráli naše písně v rámci Noční regaty bárek. Rádi jsme jim vyhověli. Kromě ubytováním zdarma na 4 noci, horou jídla a flaškou grappy se nás rozhodli odměnit též zvěčněním ve svých novinách.

Nahrávka z mezinárodního dne hudby v Praze

Nahrávku z Mezinárodního dne hudby v Praze, který se konal v červnu tohoto roku si můžete poslechnout ZDE. Hrajeme přibližně v čase 2:04.

Nové stránky

Vítejte na našich nových stránkách. Zatím jsou ve fázi vývoje, takže všechny informace budeme postupně doplňovat.Připravujeme

Máme nové CD!

Natočili jsme nové CD. Pokud o něj máte zájem napiště nám!